2004 yılında küçük bir işletme olarak lalelide kurulan firmamız Cemre Tekstil asıl tohumlarını yıllar öncesinden ekmiştir. Firma sahibimiz Cumali Bey daha çocuk yaşta ticarete atılmış ilkokul dönemlerinde okuldan bakkala, bakkaldan okula şeklinde belki farkına varmadan babasının yanında ticareti öğreniyordu.

1989 yılında bir dönüm veya başlangıç sayılacak şekilde yorumlanacak olursa o yılda ilkokulu bitirir bitirmez coğrafyanın makus kaderi gibi tüm yaşıtları gibi daha 12 yaşında İstanbul'a bekar odalarının o zor şartlarında seyyar satıcılıktan tutun, tezgah açmalarına hem seyyar satıcılık hem konfeksiyonda çalışmasına kadar çeşitli çalışmalar sonunda 1991 sonların da ailecek İstanbul a yerleşmelerinin sonrasında yine çok değer verdiği babasıyla deri sektöründe cüzdan, çanta, kemer vesaire işlerini 2003 sonlarına kadar yapıp babasından ve çevreden muntazam ticari bilgiler edinip onları kendi bilgisiyle sentezleyip ilk tek başına iş deneyimine atılmıştır. 3 yıllık yine çok değer verdiği ortağıyla beraber spor giyim işine girip 3 yılın sonunda ortağından ayrılıp bu sefer kardeşlerini yanına alarak işi büyütmeyi amaçlamıştır.

Bu iş tecrübelerinin neticesinde işleri epeyce ilerletip 2007 senesinde tescili 2002 yılına dayanan ama o zamana kadar üretimde kullanılmayan Longer Sport markasıyla bay, bayan ve çocuk eşofman üretimine başlamıştır. Bu Longer Sport markasını yaklaşık 17 ülkeye ulaştırmayı başarmıştır. Firmamız daime kaliteyi ön planda tutup. Kurucumuz yönetim kurulu başkanımız Cumali Beyin devamlı iş ortaklarına söylediği gibi “ zarar da etsek biz kaliteden ödün vermeyeceğiz” , “kurtarmıyorsa yapma ama kaliteyi bozma” birde sevgili peygamberimizin şu sözünü kendine düstur edinmiştir. “aldatan bizden değildir” ne aldatan nede aldanan olmak istiyoruz.

2013 yılından sonra yavaşlayan iş ortamından sonra üretimi azaltıp daha çok kumaş üretimine önem verip .Bu bağlamda işleri ilerletip 2013 yılının   başlarında kumaş üretimine aynı zamanda iştirakimiz olan İnansoy Tekstil san. ve Tic. Ltd. Şti olarak başlamıştır. Bu kumaş üretiminin yanı sıra daha güçlü bir şekilde Longer Sport markasıyla hem eşofman hemde  diğer giyim tarzlarında tekrar siz değerli müşterilerine bu sefer internet ortamında buluşturmayı amaçlamıştır.

Son olarak işlerin internet ve teknolojik olarak ilerlemesinden dolayı bu işlerden arkada kalmamak  ve piyasaya ayak uydurmak için güçlü bir şekilde siz değerli müşterilerine profesyonel bir şekilde internet ortamında hizmet verip. Hem ülkemize değer katacak işler yapıp yeni istihdam ortamı oluşturmak  hem de daha hızlı müşterilerimizin taleplerine karşılık vermek memnuniyetini üst sevide tutup hizmet etmektir.

                                                                                    

Çerez Kullanımı